środa, 27 października 2010

Piekno w zdrowiu

Moje kochane, ruszyla akcja profilaktyczna "Piekno w zdrowiu". Celem akcji jest uswiadomienie nam jak wazne jest wykonywanie badan lekarskich przynajmniej raz do roku . Haslem przewodnim jest dbanie o siebie i o swoich bliskich, okazywanie szacunku i troski sobie oraz swojemu cialu.

Do 31 grudnia wraz z kuponami z listopadowego miesiecznika Zwierciadlo mozecie wykonac podstawowe badania lekarskie z 30- proc znizka we wszystkich Centrach Medycznych Grupy LUX MED oraz 10- proc otrzymacie znizki na konsultacje lekarska w celu omowienia wynikow badan!

Zdrowie to podstawa...

5 komentarzy:

Kama pisze...

Paulinko, zdrowie jest bardzo ważne i cieszę się, że poruszasz ten tema na blogu. Czasem trudno jest nam dotrzeć do takich informacji, bo nie mamy czasu, jesteśmy zabiegane i zajęte wszystkim innym, tylko nie sobą.

Promyczek pisze...

Ano zgadzam się z Kamą, ja się przyznam, że ostatnio olałam badania, dostałam badanie na morfologię i te wszystkie podstawowe i olałam to, wiem , źle , poprawię swoje zachowanie :)

Paulina pisze...

Ostatnio byla akcja tarczyca, wiele osob moglo zrobic sobie badania. Fajnie, ze o takich badaniach profilaktcznych sie glosno mowi! Lepiej wczesniej wiedziec, niz pozniej sie martwic.
Dla nas kobiet wazna jest rowniez cytologia, wszelkie wymazy, czystosci w kierunku bakteriologicznym i mykologicznym...czy o wczesniej w ogole nie znanym wirusie HPV ktory prowadzi do raka szyjki macicy!

Anonimowy pisze...

hahahah Puśka Ty jak zwykle szalejesz i masz już wszystko przebadane .Mam świetny pomysł badaj się za mnie też jak wiesz ja po lekarzach nie chodzę :)kicia

Kama pisze...

A ty coś tak znowu zamilkła?