sobota, 25 maja 2013

Al Postiglione Caorle

Zamiłowanie do kuchni włoskiej przeodziło się już w pewnego rodzaju modę. Ja osobiście bardzo lubię kuchnię włoską i nie znam nikogo kto jej nie lubi! W CAORLE podczas naszego krótkiego pobytu w maju wiele restauracji dopiero się otwierało, a nam zależało na znalezieniu tej NAJLEPSZEJ! Nie mieliśmy dużo czasu... Metodą prób i błędów znaleźliśmy całkiem niezłą! Byliśmy tam 3 razy... Więc o czymś to świadczy!

Al Postiglione w Caorle to restauracja do której nie tylko my z chęcią wracaliśmy! W pierwszym dniu dostaliśmy niespodziankę od szefa kuchni w postaci grillowanej ryby. Niestety cała odpowiedzialność za zjedzenie podwójnej  przystawki spadła na mnie bo mój D. nie lubi ryb!

Wszystko w tej restauracji było świetnie dopracowane jedzenie, wystrój wnętrza, ciepły włoski klimat, typowo włoska kawa, (ja zwracam również uwagę na toaletę w restauracji... Wydaje mi się że jeśli toaleta jest zaniedbana to podobnie musi wyglądać kuchnia) wszystko było jak najbardziej perfekcyjne JEDYNY minus jaki muszę tutaj postawić to jest OBSŁUGA.... mam jednak nadzieję że w sezonie będzie inaczej bo restauracja naprawdę jest warta polecenia!Brak komentarzy: