niedziela, 20 stycznia 2013

Steakhouse Hotel Castello


Soelden to turystyczna urocza miejscowość w Austrii która każdego roku przyciąga tysiace turystów z całej Europy. Oetztal zajmuje trzecie miejsce pod względem napływu turystów (pierwsze to Wiedeń, drugie Salzburg i trzecie OETZTAL)

Ponieważ lubię jeść, nie wiem jak Wy ale ja staram się podpatrywać w restauracjach i szukać inspiracji a później w zaciszu domowym eksperymentować w kuchni! Postanowiłam podzielić się moimi spostrzeżeniami na temat kuchni w tym regionie. 

Steakhouse w **** Superior Hotelu Castello link tutaj 

Hotel na pozór bardzo przyjemny właściwie " Hotel wie ein Dorf" na pewno zaciekawi swoim nietypowym wystrojem, blisko kolejki Gaislach,  nie jest położony w ścisłym centrum przez co wydaje się jeszcze bardziej atrakcyjny!

Wystrój restauracji zachwycił mnie już od pierwszego wejrzenia aż poczułam że zgłodniałam na sam widok tego fantastycznego miejsca! Małe, przytulne i na dodatek bardzo romantyczne miejsce. Zamówiłam ladysteak z sosem pieprzowym wraz z sałatką oraz  z sosem balsamicznym.... 

Mieliśmy sporo szczęścia bo sala szybko zapełniła się a  na nasz stolik już czekała rezerwacja! David zapewnił kelnera że mamy spory apetyt więc na pewno zdązymy zjeść przed nadejściem  ludzi którzy zarezerwowali stolik. 

cały czar prysł gdy dostaliśmy nasze jedzenie.... Steki nie były takie najgorsze szkoda tylko że mój chłopak znalazł w swoim steku kawałek plastiku! Pomijając ten istotny fakt  to moja sałatka była polana sosem jogurtowym bez jakichkolwiek przypraw! 

Nie mam pojęcia czy kucharz miał gorszy dzień... my jednak zdecydowaliśmy jednogłośnie, że to była nasza ostatnia wizyta w  **** Superior Holelu Castello! 


Brak komentarzy: